Lisans ve Regülasyon

Olive Markets, yatırımcı fonlarının güvenliği konusunda hiç bir riske izin vermeyecek şekilde lisanslandırılmış olarak hizmet vermektedir.

Yatırımcılarımızın her türlü yatırımı ve karı aynı gün içerisinde ödenmektedir.

Olive Markets, bünyesindeki yatırımcıların fonlarının güvenliğini sağlamak ve birlikte çalıştığı fiyat sağlayıcılara karşı da yatırımcısının yanında yer almak için birden fazla önlem alarak lisans, sigorta fonu, ayrıştırılmış banka hesapları sistemi gibi uygulamalarla hizmet vermektedir.

Yatırımcılarımız tarafından yapılan tüm fonlamalar EEA tarafından yetkilendirilmiş bankalarda, Olive Markets’in varlıklarından ve operasyonel giderler için kullandığı hesaplardan tamamen bağımsız ve ayrıştırılmış hesaplarda garanti altında tutulmaktadır.

Fiyat sağlayıcılardan kaynaklı oluşabilecek sorunlara karşı müşteri fonlarını garanti altına almak için GLOFSA’nın sigorta fonuna dahildir.

Kaldıraçlı alım satım işlemlerinde tüm dünyada daha iyi ve güvenilir hizmet sunabilmek için GLOFSA lisansı ile yetkilendirilmiştir. Lisans bilgi ve belgeleri şeffaf bir şekilde tüm müşterilerle paylaşılmakta; denetlenebilirlik ve hesap verebilirlik öğelerine önem verilmektedir. Bu kapsamda oluşabilecek uyuşmazlıklar için tüm lisans/regülasyon bilgilerimiz açık tutulmaktadır.

Glofsa Kapsamlı Üyeliği

Onurla duyururuz ki şirketimiz GLOFSA (Global Financial Services Authority) üyesi olarak yatırımcılarına ekstra güvenlik uygulamaları sağlamaktadır.

GLOFSA kapsamlı üyelik bünyesinde yer alan Kompanse Sigorta Fonu, yatırımcıların 200.000 Amerikan Dolarına kadar olan yatırımlarını garanti altına almaktadır. Olive Markets yatırımcıları GLOFSA’nın sigorta fonuna otomatik ve ücretsiz olarak dahildirler.

Olive Markets, GLOFSA Kapsamlı Üyelik çerçevesinde kaldıraçlı alım satım işlemleri için yetkilendirilmiş aracı kurumdur. Şeffaf bir şekilde tüm lisans/regulasyon bilgilerimiz ve belgelerimiz yatırımcılara sunulmaktadır. Uyuşmazlıklar dahilinden GLOFSA bünyesinde yer alan uyuşmazlık çözüm merkezine başvuru yolu açıktır.

GLOFSA Kapsamlı Üyelik Bilgi Alma Ekranı ve Sorgu için buraya tıklayın.
glofsa license