Size En Uygun
Para Transfer Yöntemini Seçin

Olive Markets’ta hesabınıza fonlama yapmak ve para çekmek oldukça kolay. 100$ minimum tutar ile hesabınıza para yatırarak fonlama yapabilirsiniz. Ayrıca para çekme taleplerinizi de hızlı bir şekilde işleme koyarak yerine getirmekteyiz.

Olive Markets ile isterseniz kredi kartınızdan, isterseniz havale/eft yöntemleri ile banka hesabınızdan isterseniz de kriptopara cüzdanınızdan transfer gerçekleştirebilirsiniz.

Hesabınız Yoksa

Olive Markets'ta Nasıl Hesap Açabilirsiniz?

Olive Markets’ta hesap açmak sadece birkaç dakika sürüyor. Üstelik kimseyi aramanıza gerek kalmadan birkaç işlem ile hesabınızı açabilirsiniz. Öncelikle buraya tıklayarak hesap açma ekranına gitmeniz gerekiyor.

Burada karşınıza görseldeki gibi bir form çıkacak. Bu formda istenilen bilgileri doldurup ardından “Kayıt Ol” butonuna tıklıyoruz.

Hesabımız açılıyor ve karşımıza görseldeki ekran çıkıyor. Burada hesap bilgilerinizi görebilirsiniz. Ancak hesabınızda henüz hiç para yok. Para yatırmak için görseldeki ekranda gördüğünüz “Para Yatırma” butonuna tıklayarak para yatırma ekranına gidebilirsiniz.

Tüm bu işlemler sırasında müşteri temsilcimizle iletişimde olmak isterseniz aşağıdaki butona tıklayarak ücretsiz arayabilirsiniz.

Banka Havalesi Yöntemi ile Para Yatırma ve Çekme

Hesabınıza HAVALE veya EFT yoluyla 10 dakika içerisinde para yatırabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek temin edebileceğimiz anlaşmalı çözüm ortağımıza banka transferi ile fonlama yapmak oldukça basit ve hızlı.

Aynı yöntem ile para çekimi talebi vererek yine aynı gün paranızın banka hesabınıza düştüğünü görebilirsiniz.

Müşteri temsilcimizle iletişime geçmek için aşağıdaki “Ücretsiz Ara” butonuna tıklayarak ücretsiz arama yapabilirsiniz.

Ayrıca güncel banka hesap bilgilerini almak için [email protected] adresine mail gönderebilir ya da ekranın sağ alt köşesinde bulunan canlı chat yardımıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kredi Kartı ile Fonlama Yapma

Kredi kartı ile anında fonlama yapmak istediğiniz miktarı hesabınıza aktarabilirsiniz.

7/24 hesabınıza para aktarmak artık çok kolay!

  • Hesabınıza giriş yapın
  • Para Yatırma ekranında kredi kartı seçeneği ile devam edin
  • Yatırmak istediğiniz miktarı girip ödeme ekranına ilerleyin.
  • Kart bilgilerinizi girip ödemenizi tamamlayın.

Bakiyeniz anında hesabınıza geçsin!

 

Kriptopara Birimleri Yöntemi ile Para Yatırma ve Çekme

Olive Markets’in sunduğu fonlama yöntemleri arasında son dönemde para transferi için de sıkça kullanılan kripto paralar da mevcut.

Hesabınıza giriş yaptıktan sonra ekranın sol tarafından “Cüzdanım” sekmesinde yer “Para Yatırma” kısmına tıkladığınızda sizi aşağıdaki gibi bir ekran karşılayacaktır. Bu ekranda güncel kriptopara cüzdan adreslerini görebilirsiniz.

Para çekimi yine aynı gün içerisinde, aynı yöntem ile yapılabilmektedir. BitcoinEthereumLitecoin ve Ripple gibi kripto paraları kullanarak fonlama yapabilirsiniz. Bunların yanı sıra eğer başka bir kripto ile fonlama yapmayı tercih ederseniz cüzdan bilgileri için müşteri temsilcileriniz ile iletişime geçmelisiniz.